BRANDT SMART QUATRO

Garanti Edilen İçerik                                            %W/W

Suda Çözünür Bor (B)                                                   2

Suda Çözünür Mangan (Mn)                                           3

Suda Çözünür Molibden (Mo)                                         0.1

Suda Çözünür Çinko (Zn)                                               3

 

Suda tavsiye edilen konsantrasyonlarda çözünür ve hiçbir şekilde çökmez ve kalıntı bırakmaz. Yüksek fosforlu ve alkali (yüksek ph) çözeltilerle karışım hazırlanmadan önce kavanoz testi yapılması önerilmektedir.

Pülverizatörü 1/3 veya 2/3 oranında su ile doldurunuz. Farklı kimyasal maddeler ilave edilecek ise ekleyip iyice karıştırınız. Gerekli miktarda BRANDT SMART QUATRO ilave ediniz ve yeknesak bir karışım elde edilinceye kadar karıştırın ve pülverizatörün kanını su ilave ederek tamamlayınız.

BRANDT SMART QUATRO ’nun içeriğindeki mikro bitki besin elementleri bitkilere yapraktan püskürtülerek uygulanmak üzere formüle edilmiş olup, diğer kimyasallarla fiziksel olarak karıştırılabilir.

Mısır, Buğday, Pamuk, Patates, Yerfıstığı, Tütün, Çeltik, Kanola, Pancar, Ayçiçeği v.b. gibi tarla bitkileri ile tüm meyve ve sebzelerde mikro besin elementi eksikliğini gidermek amacıyla vejetasyon periyoduna göre 100 litre suya 250-350 cc/da dozunda uygulanır. İhtiyaç halinde uygulama tekrarlanır. Alınacak sonuçlar ve verim iklim, toprak, bitki ve benzeri faktörlerine göre şekilleneceğinden dolayı en iyi sonuca ulaşmak için toprak ve yaprak analizleri yaptırılması ve buna dayalı gübreleme proglamlanması önerilmektedir.

 

Benzer Ürünler

Ürün ile aynı kategoriden ürünler