SNABB

KULLANILDIĞI BİTKİ VE ORGANİZMALAR

Bitki Adı Zararlı Organizma Adı Dozu
Elma Paslanmaya karşı; 1.uygulama: Tam çiçekte 2.uygulama: Tam çiçekten 10 gün sonra 3.uygulama: 2. uygulamadan 10 gün sonra () 100 ml/100 l su

 

Paslanmaya karşı;

1.uygulama: Tam çiçekte

2.uygulama: Tam çiçekten 10 gün sonra

3.uygulama: 2. uygulamadan 10 gün sonra

Snabb (10 g/L Gibberellin A4/A7) Diğer ürünlerle karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmez.

ÜRÜNÜN UYGULAMAYA HAZIRLANMASI:

Tavsiye dozu üzerinden hesaplanan ürün önce ayrı bir kapta bir miktar su ile karıştırılır. İlaçlama makinesinin deposu yarıya kadar su ile doldurulur. Makinenin karıştırıcısı çalışır durumdayken karışım depoya ilave edilir. Karıştırmaya devam edilerek depo suyla tamamlanır. Uygulama tamamlanıncaya kadar karıştırma işlemine devam edilir. Hazırlanan karışımı aynı gün içinde kullanınız.

KALİBRASYON:

Uygulama öncesinde ilaçlama makinesinin kalibrasyonu yapılmalıdır. Uygulamalarda iyi bir kaplama sağlayacak şekilde belirli alana verilecek karışım miktarı iyi ayarlanmalıdır. Uygulamalar günün serin saatlerinde, rüzgarsız veya az rüzgarlı hava koşullarında yapılmalıdır.

İLAÇLAMA MAKİNESİNİN TEMİZLİĞİ:

Uygulamanın tamamlanmasından hemen sonra ilaçlama makinesinin deposunu güvenli bir şekilde boşaltınız. Depoya temiz su doldurduktan sonra karıştırıcıyı ve püskürtme sistemini çalıştırarak tüm parçaların yıkanmasını sağlayınız. Yıkama işlemini su kaynaklarının yakınında yapmayınız. Yıkama suyunu ve atıkları su kaynaklarına boşaltmayınız.

Snabb elma ağaçlarında meyvede paslanmaya karşı kullanılan bir bitki gelişim düzenleyicisidir. Tavsiye edilen zaman ve dozlarda, sağlıklı ve bakımlı ağaçlarda uygun hava koşullarında kullanılmalıdır. İyi sonuç elde etmek için ağacın her yönünü iyice ıslatacak şekilde pülverize edilmelidir.

Benzer Ürünler

Ürün ile aynı kategoriden ürünler